WAYDOO YRA TOBULAS SPRENDIMAS

7/30/20232 min read

a large wave in the middle of the ocean
a large wave in the middle of the ocean
Galbūt jus užkabino efoiling, kuris klasikinį folijavimą atnešė į visiškai naują pasaulį: nereikia vogti praplaukiančių laivų ar apsiriboti tam tikromis vietomis, leidžiant folijuoti bet kada ir kur norite, vandenyne, ežere. ar net kanalas. Tačiau taip pat galite sustoti ir prie didelės kainos – Liftfoils eFoil (12 500 USD) arba Fliteboard (12 595 USD / 10 600 EUR).
Ieškote pigaus elektrinio povandeninio sparno? Waydoo atitinka jūsų lūkesčius, tik 6 999 EUR, beveik dvigubai pigiau nei Fliteboard ir Liftfoils. „Pigu“ čia reiškia ne kompromisą dėl kokybės, o daugiau kaip „ne taip brangu“.
Kaip „Waydoo“ galėtų pasiūlyti prieinamesnę kainą be sandorio dėl kokybės ir našumo?
Vieta:
Waydoo yra Šendžene, didžiausiame pasaulyje elektroninių gaminių gamybos centre. Ji valdo savo gamyklą, kuri visas žaliavas ir komponentus tiekia vietoje, o tai prisideda prie mažesnių medžiagų ir transportavimo sąnaudų.
Talentai ir IP:
Miestas taip pat laikomas Kinijos Silicio slėniu, kuriame yra arti prieiga prie didžiulio talentų telkinio, todėl Waydoo nereikia tiek daug kainuoti už aukštųjų technologijų talentų samdymą. „Waydoo“, kurioje beveik pusė darbuotojų iš inžinierių išsilavinimo ir stiprios mokslinių tyrimų ir plėtros komandos, priklauso daug nuosavybės teisių ir patentų, todėl sumažėja licencijavimo išlaidos.
Inovatyvus dizainas:
Dėl tvirtų technologinių elektrotechnikos, pramoninio projektavimo ir gamybos pagrindų MTEP komanda kūrybiškai panaudojo įprastą ir prieinamą medžiagą EPP, kurią lengviau gaminti masiškai, kuri yra labai produktyvi, bet gerai drėkina. Štai kodėl jų eFoils yra draugiškesni jūsų piniginei, tačiau be kompromisų dėl patvarumo ir našumo.
Kadangi visos šios priežastys ir naujovės yra sparčios plėtros pagrindas, jūs niekada nesijaudinsite dėl „Waydoo“ kokybės ir naudojimo patirties dėl mažesnės aukštos kainos. Čia yra daugiau privalumų, kuriuos turėtumėte žinoti apie „Waydoo“.
Išplėstas polipropilenas (EPP) sutvirtintas aliuminio lydinio rėmu. Medžiagos amortizacinės savybės sumažina sužalojimų riziką dėl kūno ir lentos sąlyčio.
Mažas propelerio triukšmas.
Greitas surinkimas, „plug and play“ baterija. Waydoo Flyer ONE yra pirmasis pasaulyje integruotas belaidis elektrinis povandeninis sparnas, o kiti elektroniniai sparnai vis dar yra su kabeliais.
Prie EPP putplasčio ir aliuminio lydinio rėmo prisidedama, kad „Flyer One“ sveria ypač lengvas, patogus nešiotis, todėl jūsų kelionė tampa malonesnė.
Waydoo komanda klauso. Visada galite matyti „Waydoo“ komandos narius, įsitraukiančius į diskusijas su vartotojais „Facebook“ grupėse – nuo klientų klausimų ar atsiliepimų iki informacijos apie programinės ir techninės įrangos patobulinimus.
Apibendrinant galima teigti, kad Waydoo gamina puikias, bet lengviau prieinamas elektrines banglentes su povandeniniais sparnais.
Nenustokite plėsti savo jojimo galimybių dėl kainos, tyrinėkime Waydoo adresu https://waydoo.lt